::مقاله دات نت:: پایگاه مقالات ایرانیان
 
  
نام کاربری:   رمزعبور:
منوی اصلی
پیامهای کوتاه

فقط کاربران عضو میتوانند پیام بفرستند خواهشمندیم وارد شوید یا عضو شوید.
ارتباط آنلاين با مديران
سردبیر

مدیر فنی
نرم افزار ADAMS12.0
ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 30 آبان، 1386 توسط admin86
فني و مهندسي

نرم افزار ADAMS12.0 یا Automatic Dynamic Analyses of Mechanical Systems محصول Mechanical Dynamics , inc در ژانویه سال 2002 به بازار عرضه گردید . این نرم افزار که از جمله قویترین و کاملترین نرم افزارها که در کلیّه زمینه های دینامیک می باشد از محصولات بسیار متنوّعی در زمینه های تحلیل دینامیک خودرو ، هواپیما ، قطار ، موتور خودرو ، هیدرولیک ، مکانیزم ، تایر ، ارتعاشات و ... تشکیل شده است . این نرم افزار یک محیط تخصّصی به منظور مدل کردن خودرو بوده و به شما این امکان را می دهد که سیستم های خودرو را مدل کرده و سپس انواع تست های استانداردی که توسّط شرکت های خودروسازی بر روی مدل های واقعی خودرو انجام گیرد بر روی مدل های مجازی خود که در نرم افزار ایجاد کرده اید انجام داده و نتایج آن را مشاهده و بررسی کنید . اگر نتایج بدست آمده انتظارات شما را برآورده نکرد به راحتی می توانید ابعاد قطعات و موقعیّت آنها را ویرایش کنید ، مدل خود را آنالیز مجدّد کرده و دوباره نتایج را بررسی کنید تا اینکه به نتایج دلخواه خود برسید .

نرم افزار ADAMS/car این امکان را به شما می دهد که سریعتر و هوشمندانه تر کار کنید و زمان بیشتری برای ایجاد تغییرات و بررسی تغییر عملکرد خودرو داشته باشید . به کمک نرم افزار ADAMS/car شما می توانید :

1- کارآیی طرّاحی خود را بررسی کرده و مدل خود را قبل از انجام تست عملی بهینه کنید .       

2- ایجاد تغییرات در مدل و آنالیز مجدّد ، بسیار سریعتر و ارزانتر انجام خواهد گرفت . برای مثال شما می توانید با چند کلیک ماوس ، فنر سیستم تعلیق خود را عوض کنید به جای آنکه مجبور باشید برای این کار ، یک فنر جدید تهیّه کرده و منتظر مکانیک شوید که فنر فعلی را عوض کند .

3- به راحتی می توانید انواع آنالیزها را روی طرح خود انجام دهید در حالی که در شرایط واقعی این کار نیاز به زمان ، هزینه و دقت زیادی برای تعویضFixture  ها و ابزارو وسایل تست جدید می باشد .

4- در یک محیط ایمن تر کار خواهید کرد . بدون ترس از اینکه اطّلاعات شما توسّط دستگاهها ثبت نشود و یا اینکه منتظر شرایط مساعد آب و هوایی گردید .

5- تست شما در یک محیط عاری از خطرات ناشی از تست عملی انجام می گیرد.

 
پیوندهای مرتبط
· مطالب بیشتر در مورد فني و مهندسي
· سایر مطالب نوشته شده توسط admin86


پربازدیدترین مطلب در زمینه فني و مهندسي:
TPMنگهداري و تعميرات بهره ور جامع

امتیاز دهی به مطلب
امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

انتخاب ها

 چاپ این مطلب چاپ این مطلب

برای انتشار مقالات خود در د نیای وب می توانید مقالات خود را به ایمیل آدرس maghaleh.net@gmail.com ارسال نمایید.

Copyright © 2005-2015 Computer Center Of MAGHALEH[DAT]NET All rights reserved.
| Please send your comments to:webmaster@maghaleh.net |
مدت زمان ایجاد صفحه : 0.03 ثانیه

::Persian articles by maghaleh[dat]net ::